2 Çocuk Annesi Kadına İğrenç Tuzak!

0
49
2 Çocuk Annesi Kadına İğrenç Tuzak!

Genç hanıma iğrenç tuzak! Otomobile gizlenen arkadaşıyla… Ankara’da aynı köyde yaşadıkları evli ve iki çocuk anası D.F.’yi ilkin alıkoyan, sonrasında arkadaşıyla beraber saldırı edip videolarını çekerek tehdit eden İ.K. ile arkadaşı A.K.’ye mahkemeden ceza yağdı. Haklarındaki iddiaları reddeden sanıklara ayrı ayrı 20 yıl hapis cezası verildi. Sonucu temyize götürmüş olan sanıklara İstinaf Mahkemesi de cezada 2,5 yıl artırıma giderek hapsi 22,5 yıla çıkardı.

Vaka, 3 yıl ilkin Mamak’a bağlı bir köyde meydana geldi. İ.K., aynı köyde yaşamış olduğu evli ve iki çocuk anası D.F.’yi hanım ismiyle toplumsal medyadan ekledi. Burada görüşmeye devam eden ikili içinde bir süre sonrasında gönül ilişkisi başladı. İ.K. ile D.F. içinde sonrasında problemler çıkmaya başladı. Genç kadının ayrılık isteğine İ.K.’nın, “seni köyde rezil ederim” diyerek tehdit ederek sürdürmek istediği öne sürüldü.

Gece 12’de Köyün Çay Bahçesine Çağrı Etmiş

Olayın yaşandığı gece ise, saat 00.00 sıralarında İ.K., genç hanıma doğum günü kutlaması yapacağını ve sürprizi bulunduğunu söyleyerek köyün çay bahçesine çağrı etti. D.F. ise, kendisini ısrarla çay bahçesine çağrı eden İ.K.’nın buluşma teklifini kabul etti. Kendisine doğum günü yapılacağına inanan D.F., buluşmuş olduğu İ.K.’nın otomobiline bindi. Köyün kuytu yerinde aracı durduran İ.K., aracın arkasında kendisine bir sürprizi bulunduğunu ve bakması icap ettiğini söylemiş oldu. Genç hanım aracın arkasından çıkan A.K.’yı karşısında görünce şok geçirdi.

İlaç İçerek İntihara Kalkıştı

İ.K. ve A.K. genç hanıma onlarca kere saldırı etti. Olayın peşinden zorla beraber oldukları kadının görüntülerini telefona kaydeden şüpheliler, sabaha karşı D.F.’yi evinin yakınında bir yerde indirdi. Yaşamış olduğu vaka karşısında ruhsal travma yaşayan genç hanım, ilaç içerek intihara kalkıştı. Hastanelik olan D.F., tedavisinin peşinden yaşadıklarını ailesine söyledi. Sonrasında genç hanım, İ.K. ve A.K.’dan şikayetçi olarak kabahat duyurusunda bulunmuş oldu. İ.K. ve A.K. yargılandığı mahkemeden ayrı ayrı 20 yıl hapis cezası aldı. Haklarındaki iddiaları reddeden İ.K. ve A.K. sonucu temyize götürdü. İstinaf Mahkemesi şüphelilerin tutarsız ifadelerine işaret etti. Mahkeme, genç kadının sanıklardan A.K.’yı tanımadığı ve aralarında husumet bulunmadığı için kendisine karacılık atmasının hiçbir mantıkla açıklanmasının mümkün olamayacağını bildirdi. D.F.’nin ayrılmak istediği İ.K.’nın hanımı görüşmeye zorladığı delillerle ortaya kondu. WhatsApp yazışmalarında sanığın genç hanım ile görüşmek istediği yazışmalara ulaşıldı.

Ankara Adli Tıp Şube Müdürlüğü raporlarında da D.F. ile sanıklar içinde yaşanmış olan arbede doğrulandı. D.F.’nin vücudunda meydana gelen izlerin darp izi bulunduğunu raporla ortaya kondu.

İstinaf mahkemesi, yeni deliller doğrultusunda sanıklara verilen 20 yıl hapis cezasında 2,5 yıl artırıma gitti. Mahkeme, her iki sanığa da ayrı ayrı 22,5 yıl olmak suretiyle hapis cezası verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 3 =