20 Yaşındaki Kıza Fuhuş Tuzağı!

Memleketi Sivas olan ve bu şehirde bir lisede hemşirelik bölümü okuduktan sonra maddi zorluklar sebebiyle İstanbul’da kazandığı üniversiteye ek olarak çalışmaya başlayan 20 yaşındaki H.Y., genç yaşında fuhuş zorbalarının tuzağına düştü!

0
28

Memleketi Sivas olan ve bu şehirde bir lisede hemşirelik bölümü okuduktan sonra maddi zorluklar sebebiyle İstanbul’da kazandığı üniversiteye ek olarak çalışmaya başlayan 20 yaşındaki H.Y., genç yaşında fuhuş zorbalarının tuzağına düştü!

Memleketinde bir lisede hemşirelik bölümünü bitirdikten sonra üniversiteyi kazanıp İstanbul’a giden H.Y. isimli 20 yaşındaki genç kız, burada maddi zorluklar sebebiyle bir AVM’de işe başladı. Arkadaşı vasıtasıyla Y.A. isimli bir kadınla tanışan H.Y., bu kadının kendisine kol kanat germesi sonrasında “benim evimde yaşayabilirsin” davetine de inanarak, kadının evine yerleşti.

Sahte Hesapların Görüntüleriyle Şantaj!

H.Y., Y.A.’nın evine yerleştikten bir süre sonra eve katkı gerekçesiyle Y.A.’nın fuhuş yaması yönündeki baskısıyla karşılaşınca, ilk etapta bakire olduğunu belirtip, bu teklifi hiçbir şekilde kabul etmeyeceğini ifade etti. Bunun üzerine Y.A., H.Y.’nin adına sahte sosyal medya hesapları açıp, bu hesaplar üzerinden cinsel içerikli muhabbetler yapıp, bu konuşmaları Y.A.’ya göstererek tehdit altında bıraktı.

Bu süreç içerisinde yaşadığı çaresizliği anlatan H.Y., yapacağı hiç bir şey olmadığını, birliktelik yaşamaktan sürekli kaçtığını, Y.A.’nın sürekli eve erkek davet ettiğini, erkeklerin alkol alıp, H.Y.’ye elle taciz yapmaları karşılığında Y.A.’ya para verdiklerini belirtti. Bu olaylar sonrasında İstanbul’dan kaçıp, ailesinin yanına gittiğini ifade eden H.Y., burada da eve farklı erkeklerin geldiğini, çıplak halde çekilmiş olan fotoğrafları ile tehdit edildiğini, mecburiyetten tekrar Y.A.’nın yanına döndüğünü ifade etti.

Y.A.’nın tatil gerekçesi ile H.Y.’yi Balıkesir’de C.İ. isimli bir şahsın yanına gönderdiğini, C.İ.’nin de kendisine tecavüz ettiğini ifade eden H.Y., bu olay sonrasında karakola giderek şikayetçi olduğunu, şikayet sonrasında karakolun hemen arkasında C.İ. tarafından yakalanıp darp edildiğini, C.İ.’nin sonrasında 50-60 yaş aralığında bir adama H.Y.’yi 4 bin Türk Lirası gibi bir bedel karşılığında satmaya çalıştığını belirtti.

Açıklamalarında hayatının mahvolduğunu belirten H.Y., küçük yaştaki kızların pazarlandığını, C.İ.’nin şu an göz altında olduğunu, Y.A.’nın ise aranmaya devam ettiğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 13 =