Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven iddiaya girdi!

0
7
Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven iddiaya girdi!

Sosyal medya üzerinden gerçekleşen canlı yayında bir araya gelen Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen sohbet sırasında iddiaya girdi. Reynmen ve Berkcanın yapacağı program Exxenin en çok izlenen yayını olursa Ilıcalı, iki isme istedikleri lüks otomobili alacak.

Reynmen, Berkcan Güven ve Acun Ilıcalı, TikTok uygulaması üzerinden canlı yayın yaparak yayınlanacak programla ilgili bilgi verdiler. Sohbetin arasında Acun Ilıcalı ve Reynmen canlı yayında iddiaya girdi. Reynmen ve Berkcan’ın yapacağı program Exxen’in en çok izlenen yayını olursa Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan’a istedikleri lüks otomobili alacak. Fakat tam tersi olursa Reynmen ve Berkcan, Acun Ilıcalı’ya istediği arabayı alacak. Ilıcalı, iddiayı kazanırsa çok pahalı bir araba istemediğini ancak kaybederse de fenomenleri istediği aracı kesin alacağını söyledi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/acun-ilicali-reynmen-ve-berkcan-guven-iddiaya-girdi-6379586 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + 17 =