Alp Kırşandan Zeynep Kırşana: Seni çok seviyorum

0
8
Alp Kırşan'dan Zeynep Kırşan'a: Seni çok seviyorum

Sunucu Alp Kırşan, oyuncu eşi Zeynep Kırşan ile evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Altı yıl önce evlenen Alp Kırşan-Zeynep Kırşan çifti, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla yıl dönümlerini kutladı.Eşi ile eski bir karesini yayınlayan Kırşan, bu karesine, “Bugün evlilik yıl dönümümüz. 6 bitti, 7. seneye yolculuk. Sensiz olmasın iyi mi bu ömür yolculuğu. Seni çok seviyorum. (Fotoğrafta Efe daha annesinin karnında.)” notunu düştü.Kendi sosyal medya hesabından evlilik yıl dönümleri için paylaşım yapan Zeynep Kırşan ise, “Dilerim ki ellerimizin sağlıkla, mutlulukla, huzurla bir arada olmaya devam ettiği bir ömür bizim olsun yol arkadaşım. Bin şükür, karşıma çıktığın güne. İyi ki sensin, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim” dedi.Kırşan çiftinin Efe ve Ata adında iki oğulları var.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/alp-kirsandan-zeynep-kirsana-seni-cok-seviyorum-6380054 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 6 =