Alp Navruz: Onurlandım

0
13
Alp Navruz: Onurlandım

Oyuncu Alp Navruz, ABD’li sanatçı Robert De Niro’nun ev sahipliğinde Ibiza’da gerçekleşecek etkinliğe çağırılmasıyla ilgili konuştu.

Alp Navruz’un, pandemiden önce Robert De Niro’nun ev sahipliğinde Ibiza’da gerçekleşecek etkinliğe Türkiye’den davet edilen tek isim olduğu ortaya çıkmıştı. Dünyaca ünlü isimlerin katılacağı organizasyonun, salgın bittikten sonra gerçekleşeceği öğrenildi. Geçtiğimiz sene eğlence ve sohbet için bir araya gelinen partide Paris Hilton misafirleri ağırlamıştı.   İlgili Haber Burcu Güneş’ten Alp Navruz’a övgüler Oyuncu Alp Navruz, “Bu durumdan dolayı onurlandım. Pandemi nedeniyle kısmet olmadı. Robert De Niro ile bire bir görüşemedim. Davet için organizasyon firması benim menajerlik şirketimi aradı” diye konuştu. İlgili Haber Alp Navruz’un kayak keyfiAlp Navruz, bir süredir 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam ile aşk yaşıyor. Ebru Şam ilişkisiyle ilgili sorulara, “Her şey yolunda. Setlerden dolayı görüşmemiz biraz zor oluyor. Arada ben yanına gidiyorum, bazen de Alp geliyor, idare ediyoruz. Mutluyuz” yanıtını vermişti. İlgili Haber Alp Navruz-Ebru Şam yürüyüşte   

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/alp-navruz-onurlandim-6401448 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 10 =