Apple katlanabilir iPhone’u 2022 yılının eylül ayında çıkaracak

0
6
Apple katlanabilir iPhone’u 2022 yılının eylül ayında çıkaracak

Apple, geçtiğimiz haftalarda katlanabilir bir iPhone modelinin patentlerini aldı. Ancak elde edilen son bilgilere göre katlanabilir iPhone modeli artık planlama aşamalarını arkasında bıraktı.

Apple, üretici firması Foxconn’a üretim testleri için çok sayıda prototip gönderdi. Ortaya çıkan raporlara göre telefonun en az 100.000 katlamaya dayanacak şekilde üretilebilmesi için geliştirmeler sürüyor ve ekranı da OLED ya da mikro LED olacak.Katlanabilir iPhone’un 2022 yılının Eylül ayında, yani iPhone 14 modelleriyle birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak bir ihtimal bu katlanabilir model de iPhone 14 olabilir.Katlanabilir iPhoneların piyasaya çıkmasıyla birlikte iPad mini modellerinin de üretimi duracak. Çünkü ebat açısından çok az farkları olacak.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/teknoloji/apple-katlanabilir-iphoneu-2022-yilinin-eylul-ayinda-cikaracak-6357529 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =