Ardında not bırakıp, intihar eden Buse, toprağa verildi

0
9
Ardında not bırakıp, intihar eden Buse, toprağa verildi

Malatya’da, Ailemden tek dileğim, kardeşlerime hayatı sevdirmeye çalışın yazılı not bırakıp, Karaya Barajına atlayarak intihar eden Buse K. (16), toprağa verildi.

Merkez ilçe Yeşilyurt’a bağlı Mahmutlu Mahallesi’nde yaşayan Buse K., dün gece Karakaya Barajı’na atlayarak, intihar etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen su altı arama ekipleri yaklaşık bir saat süren çalışma sonunda Buse’nin cansız bedenini kıyıya 20 metre uzaklıkta buldu.Jandarma ekipleri olay yerinde yaptığı incelemede Buse K.’nin “Eğer bu mektubu görürseniz, ailemden tek dileğim kardeşlerime hayatı sevdirmeye çalışın. Onlara çok iyi bakın. Azıcık hatırım varsa onları hiç üzmeyin, üzülmelerine izin vermeyin. Benim için de kimse üzülmesin. Baba, benim kıymetimi hiç bilmedin. Diğer çocuklarının ve karının kıymetini bil, olur mu. Onları hiç üzme” yazıp bıraktığı notu buldu.TOPRAĞA VERİLDİBuse K.’nin cenazesi, otopsi işlemleri sonrası bugün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Malatya Şehir Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.  

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/ardinda-not-birakip-intihar-eden-buse-topraga-verildi-6308094 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − twelve =