Bakan Albayraktan Göztepe Şehir Hastanesi paylaşımı: Hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam

0
6
Bakan Albayrak'tan Göztepe Şehir Hastanesi paylaşımı: Hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Göztepe Şehir Hastanesinin açılışına ilişkin yaptığı paylaşımda, Her alanda hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak’ın açıklaması şöyle:Göztepe Şehir Hastanesi milletimize hayırlı olsun. Pandemide dünya ülkeleri sağlık sektöründe sıkıntılar çekerken biz tam donanımlı hastanelerimizi hamd olsun inşa ettik ve bu sayede imtihanı çok iyi bir şekilde atlatıyoruz.
Her alanda hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam

#GöztepeŞehirHastanesi milletimize hayırlı olsun.Pandemide dünya ülkeleri sağlık sektöründe sıkıntılar çekerken biz tam donanımlı hastanelerimizi hamd olsun inşa ettik ve bu sayede imtihanı çok iyi bir şekilde atlatıyoruz.Her alanda hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam👊 pic.twitter.com/RfvNeftcOE— Berat Albayrak (@BeratAlbayrak) September 5, 2020

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/bakan-albayraktan-goztepe-sehir-hastanesi-paylasimi-hedeflerimize-ulasmak-icin-calismaya-devam-6298978 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four − 1 =