Bakan Dönmezden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi değerlendirmesi

0
12
Bakan Dönmez'den Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi değerlendirmesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk iki yılında enerji alanında hayata geçirilen projelerin ve kırılan rekorların, sektörün enerjisini daima yüksek tuttuğunu bildirdi.

Dönmez, Twitter hesabından yaptığı değerlendirmede, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk iki yılında hayata geçirdiğimiz projeler ve kırdığımız rekorlar, enerjimizi daima yüksek tuttu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü desteğiyle daha güçlü adımlar atmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Bakan Dönmez, ayrıca Twitter hesabından söz konusu dönemde enerji sektöründe gerçekleştirilen projeleri anlatan bir video paylaşımında bulundu. Videoda, elektrik, doğal gaz, maden ve nükleer enerji alanında yapılan yenilikler ile rakamlarla üretim ve tüketim verilerine yer verildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/bakan-donmezden-cumhurbaskanligi-hukumet-sistemi-degerlendirmesi-6265295 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × five =