Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde İmamoğlu’nun 15 yaşındaki Muhammet Nasuroğlu İle İlginç sohbeti!

0
113

15 yaşındaki Muhammet: Senin hakkını yediler Ekrem Abi! İBB’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi gören İmamoğlu, 15 yaşındaki Muhammet Nasuroğlu ile garip bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Nasuroğlu, İmamoğlu’na olan sevgisini, ”Ekrem Abi, ben seni oldukca seviyorum vallahi. Mutlu oldum ya. Tek inandığım siyasetçi sensin” sözleriyle dile getirdi. İmamoğlu, ”Seviyorsan sarılacaksın” diyerek Nasuroğlu ile kucaklaştı. İmamoğlu, ”Abi fakat senin hakkını yediler ya” diyen Nasuroğlu’na, ”Yedirmeyiz. Gene güzel olacak” yanıtını verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, iftar öncesinde, kendi döneminde meydana getirilen Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde vatandaşlarla buluştu.

İmamoğlu’nun Yaşam Vadisi’ne geldiğini gören vatandaşlar, seçilmiş İBB Başkanı’nın etrafını kuşattı. Kimi vatandaşlar İmamoğlu ile ”selfie” yaparken, kimi yurttaşlar da cep telefonlarından yaptıkları canlı yayınlarla yakınlarını İBB Başkanı ile buluşturdu.

Kendisine alkışlarla destek veren vatandaşlarla keyifli sohbetler gerçekleştiren İmamoğlu, ”Yaşam Vadisi müthiş. Fazlaca özledim, onun için dalıverdim” dedi.

”İnsanlara Ümit Oldun”

Muhammet Nasuroğlu adındaki 15 yaşındaki genç, İmamoğlu’na olan sevgisini, ”Ekrem Abi, ben seni oldukca seviyorum vallahi. Mutlu oldum ya. Tek inandığım siyasetçi sensin” sözleriyle dile getirdi. İmamoğlu, ”Seviyorsan sarılacaksın” diyerek Nasuroğlu ile kucaklaştı. İmamoğlu, ”Abi fakat senin hakkını yediler ya” diyen Nasuroğlu’na, ”Yedirmeyiz. Gene güzel olacak” yanıtını verdi. Mehmet Yazıcı adlı bir yurttaş da fotoğraf çektirmiş olduğu İmamoğlu’na, üstünde ”Her şey oldukca güzel olacak” yazılı 2 değişik renkte tişört armağan etti. Bu sırada bir yurttaş, İmamoğlu’na, ”İnsanlara ümit oldun. İyi ki varsın” sözleriyle destek verdi.
“Her Şey Fazlaca Güzel Olacak”
İmamoğlu’nun kucağına verilen Alp Deniz Ekmekçi adlı 8 aylık bebek, İBB Başkanı’nın kucağından inmek istemeyince, bir yurttaş espriyi patlattı: ”Geleceğin sizde bulunduğunu anlamış oldu Başkanım.” Yüzlerce Beylikdüzü sakini ile fotoğraf çektiren İmamoğlu, ”Her şey oldukca güzel olacak” diyerek, zorlukla da olsa Yaşam Vadisi’nden ayrılıp, iftar yapacağı Gürpınar’daki eve doğru yola çıktı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + 13 =