Beyruttaki patlamada hasar gören donanma gemisi Aksazda yapıldı

0
6
Beyrut'taki patlamada hasar gören donanma gemisi Aksaz'da yapıldı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Beyruttaki patlamada hasar gören Bangladeş donanmasına ait geminin bakım ve onarımının Aksazda yapıldığını bildirdi.

 Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Beyrut’ta meydana gelen patlamada hasar gören dost ve kardeş Bangladeş Donanmasına ait BNS BIJOY, Aksaz’da havuzlanmış, bakım ve onarımı yapılmış, harekata hazır hale getirilerek BM Lübnan Geçici Barış Gücü (UNIFIL) görevine devam etmek üzere Aksaz’dan ayrılmıştır.” bilgisi paylaşıldıBeyrut’ta meydana gelen patlamada hasar gören dost ve kardeş Bangladeş Donanmasına ait BNS BIJOY, Aksaz’da havuzlanmış, bakım ve onarımı yapılmış, harekâta hazır hale getirilerek BM Lübnan Geçici Barış Gücü (UNIFIL) görevine devam etmek üzere Aksaz’dan ayrılmıştır.#MSB #TSK pic.twitter.com/b94EyQMGq2— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) September 16, 2020

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/beyruttaki-patlamada-hasar-goren-donanma-gemisi-aksazda-yapildi-6308112 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × two =