Büyük destek!

0
7
Büyük destek!

Ünlü isimler, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’ninbaşlattığı ve Milliyet’in desteklediği ‘Sen de bir ateş böceği yak, karanlığı aydınlat’ kampanyasını sosyal medya sayfalarına taşıdı

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin (UN Women) başlattığı ve Milliyet’in destek verdiği ‘Sen de bir ateş böceği yak, karanlığı aydınlat’ kampanyasına ünlü isimler kayıtsız kalmadı. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde birçok ünlü isim, etkinliğin detaylarını ve gazetemizin haberini sosyal medya sayfalarına taşıyarak, takipçilerine duyurdu. Tanıdık simalar, herkesi www.atesbocekleri.info sitesindeki siber şiddetle ilgili testi çözmeye ve arkadaşlarını meydan okumaya (challenge) davet etti. Sosyal medyada gündem olan kampanyaya; Yağmur Tanrısevin, Tülin Şahin, Oktay Kaynarca, Gizem Karaca, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Ebru Şallı, Görkem Sevindik, İbrahim Büyükak, Aslı Hünel, Ümit Erdim, Mert Öcal, Gurur Aydoğan, Selen Görgüzel Alkan, Oğuzhan Koç, Jessica May, Fulya Zenginer, Gaye Turgut Evin, Begüm Özer, Burcu Şendir ve Begüm Erdemli Karamahmutoğlu gibi magazin, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim sayfalarında yer verdi. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/buyuk-destek-6365090 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 5 =