“Çalışmayı özledim”

0
6
“Çalışmayı özledim”

Oyuncu Fahriye Evcen, “Çalışmayı özledim” derken, Burak Özçivit ise eşinin yeni projelerde bölüm başı 130 bin TL istediği iddialarını yalandı

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Etiler’de objektiflere takıldı. Pandemi sürecinin zor geçtiğini belirten çift, çok dikkatli davrandıklarını ifade etti. Evcen, çalışmayı özlediğini söylerken, Özçivit ise, eşinin bölüm başı 130 bin TL istediği iddialarına, “Görüşülen işler var ama para kısmının doğruluğu yok” şeklinde açıklama yaptı.
İlgili Haber
Fahriye Evcen’in bölüm başına istediği ücret dudak uçuklattı!

Setlere döndüğünde Karan’ı bakıcıya bırakabileceğini söyleyen Evcen, “Annemiz zaten ilgileniyor” diye konuştu. “Karan için reklam teklifleri geliyor mu?” sorusuna ise Burak Özçivit, “Tek başına oynayacak reklamlarda” esprisi yaparak, eşini güldürdü. Çift, oğulları için henüz böyle bir projelerinin olmadığını belirtti.

Öte yandan çift zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla da gündem oluyor. Son olarak Evcen, oynadığı dizi için imaj değiştiren eşine yorum yapmıştı. Güzel oyuncu, berber koltuğundan fotoğraf atan eşinin paylaşımına, ‘kral tacı’ emojisi bırakıp, “Her zaman çok iyiydi, ama böyle bir başka” yorumunu yapmıştı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/calismayi-ozledim-6307399 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + 7 =