CAMİ ZİYARETİ OLAY OLDU!

0
9
CAMİ ZİYARETİ OLAY OLDU!

ABD’li oyuncu Amber Heard’ün, İstanbul’daki camileri ziyareti sırasında usule uygun giyinmediği tartışması, sosyal medyada gündem oldu

Johnny Depp ile boşandıktan sonra adı iftira davasıyla anılan Amber Heard, İstanbul’un tarihi yerlerini gezmeye devam ediyor. Önceki gün Mısır Çarşısı’nı ziyaret ettikten sonra Süleymaniye ve Ayasofya camilerini de gezen Teksaslı aktris, kıyafeti nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu. 34 yaşındaki Heard’ü, bazı Twitter kullanıcıları, kutsal mekanları ziyareti sırasında ‘uygunsuz’ giyindiği gerekçesiyle topa tuttu.‘Sahte ve saygısız olmakla’ suçlanan oyuncu, eleştirilere Twitter hesabından cevap verdi. Heard, “Hiç de öyle değil. Bunları kim kime ‘yazdırıyorsa’ belli ki parasını tam alamamış. Ben sizin için işi kolaylaştırayım: Camiler sahici yerlerdir. Müzeler ve kiliseler de öyle… Başörtüsü de aynı şekilde (ki zaman zaman ziyaret için gerekir). İşte bu kadar. Gizem çözüldü” sözleriyle kendisini eleştirenlerle alay etti.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/cami-ziyareti-olay-oldu-6284139 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + five =