Cms Nedir?

Site kullanımı artık büyük şirketler değil küçük ölçekli işletmeler sahil herkes için son derece önemli bir konu. Site sahibi olmak, siteyi doğru yönetmek kullanıcılar için ideal bir hale getirmek sanıldığından daha zor bir konu.

0
16

Site kullanımı artık büyük şirketler değil küçük ölçekli işletmeler sahil herkes için son derece önemli bir konu. Site sahibi olmak, siteyi doğru yönetmek kullanıcılar için ideal bir hale getirmek sanıldığından daha zor bir konu.

Standart bir internet sitesi için bile çok sayıda kodlama yapmak gerekiyor. Buda hem zaman hem de büyük maliyetler anlamına geliyor. Şirketleri rahatsız eden şeylerden biri de mevcut siteler için yeni içerikler eklemek, güncellemek yapmak. Normal şartla altında bunun için bir uzman gerekiyor ve istenilen değişiklik için birçok işlemi sıfırdan yapmak ve gerekli.

Kodların yeniden yazılması başta olmak üzere birçok prosedür. Özellikle aktif sitelerde, her gün değişiklik yapan sitelerde bu büyük bir para ve zaman kaybı CMS bu aşamada devreye giriyor. Diğer adı içerik yönetim sistemi olan CMS sitelerde içerik değişikliği için ortaya çıkan zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyor.

CMS Kullanarak İçerik Yenileme

CMS kullanan firmalar kod güncellemek için ayrı uzman çağırma, kod yazılımı tekrardan alınan izinler gibi onlarca şeyden kurtulma imkanı buluyor. İçerik yenileme sistemi firmalara bir uzman olmadan yeniliklerini yapma imkanı veriyor. Bu sistem sayesinde şirket ile bağlantısı olmayan kişilerin erişimleri engelleniyor, zaman konusunda büyük bir avantaj sağlanıyor.

CMS sistemi herhangi birinin sitede birkaç işlem istediği değişikliği yapmasına imkan veriyor. Bu seçenek için doğru adresten yardım almakta son derece önemli.

CMS İçin Hangi Firma Daha İyi?

İnternet sitelerinde  yazılım geliştirme kurulum, çeşitli konularda eğitim programları gibi konularda uzman bir firma bulmak son derece zor. Çoğu firmanın maliyetleri çok yüksek. İzmir Yazılım Firmaları arasında Codex en iyi adreslerden biri durumunda. Firmalar internet ile ilgili ihtiyaçlarının tamamına codex aracılığı ile ulaşabiliyor.

Codex Hizmetleri

Bugüne kadar yaptığı işler, ortaklık içinde olduğu firmalar incelendiğinde Codex en iyi web tasarım, güvenlik vb. konularda yardım alınacak firmalardan biri. Codex’i diğer şirketlerden ayıran en önemli noktalardan biri internet ile ilgili her konuda yardımcı olması ve bu yardımı diğer Ankara Yazılım Firmalarına göre çok daha uygun fiyatlara yapması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 13 =