Çocuklar Duymasının Duygusu Hayal Kahraman boşandı!

0
8
'Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Hayal Kahraman boşandı!

Bir döneme damgasını vuran dizilerden Çocuklar Duymasın ile şöhreti yakalayan Hayal Kahraman Özalp, 2010 yılında dünyaevine girdiği Murat Kahraman Gökalp ile yollarını ayırdı. Çift, dün tek celsede boşandı.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle tanınan Hayal Kahraman Özalp, 2010 yılında hayatını Murat Kahraman Gökalp ile birleştirmiş ve televizyon dünyasından uzaklaşmıştı.Sabah’ın haberine göre; iki çocuk annesi olan oyuncu, evliliğini bitirme kararı aldı. Eşiyle yaşadıkları anlaşmazlık nedeniyle evliliklerini bitirmek isteyen Hayal Kahraman Özalp, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.Çift, dün görülen duruşmada anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.KIZLARIN VELAYETİ ANNEYE VERİLDİÇiftin iki kız çocuğunun velayeti anne Hayal Kahraman Özalp’e verildi. Mahkeme nafakanın 10 bin olarak belirlenmesine karar verdi.Hayal Kahraman ile Murat Kahraman Özalp’ın aşkı 2008 yılında birlikte rol aldıkları ‘İpsiz Recep’ dizisinde başlamıştı. Çift, iki yıl sonra da nikah masasına oturmuştu.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/cocuklar-duymasinin-duygusu-hayal-kahraman-bosandi-6404739 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + fifteen =