Cody Simpson olimpiyat yarışlarına hazırlanıyor

0
9
Cody Simpson olimpiyat yarışlarına hazırlanıyor

Dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrusun eski sevgilisi Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson, olimpiyat yarışlarına hazırlandığını açıkladı. Simpson, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak 10 yıl sonra bir kez daha buradayım. Yıllarca ilk aşkım yüzme sporuna dönmek için midemde sessiz yangınlar oluştu dedi.

Yüzme kariyerini 13 yaşında Avustralya’da şampiyon olduktan sonra bitiren ve şarkıcı olan Cody Simpson, olimpiyat yarışlarına hazırlandığını duyurdu.Avustralyalı pop ve R&B şarkıcısı, Instagram hesabından paylaşım yaparak “Kişisel dönüm noktamı paylaşmak ve şimdiye kadar düşük profilde tuttuğum sporcu kimliğimle çıktığım yolculuk hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum” dedi.’10 YIL SONRA BİR KEZ DAHA BURADAYIM’Simpson, “10 yıl sonra bir kez daha buradayım. Yıllarca ilk aşkım yüzme sporuna dönmek için midemde sessiz yangınlar oluştu, 2020, yeniden antrenman yapmayı deneme fikrinin geldiği yıl oldu” dedi. Cody Simpson, önümüzdeki yıl 100 metre kelebekte Avustralya’nın Olimpiyat elemelerine katılacağını açıkladı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/cody-simpson-olimpiyat-yarislarina-hazirlaniyor-6379566 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × four =