Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Çukur 4. sezon 15. bölüm özeti!

0
14
Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Çukur 4. sezon 15. bölüm özeti...

Çukur 107. son bölüm ile Show TVde ekrana geldi. Her pazartesi yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkan Çukur dizisi 4. sezon 16. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Çukur son bölümde neler oldu?

Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş gibi isimlerin başrolde yer aldığı Çukur dizisi her hafta yeni bölümleri ile büyük beğeni topluyor. Selim’i kaybeden Koçovalılar intikam yemini etmişlerdir. Yamaç ise harekete çoktan geçmiştir. Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? İşte, detaylar…ÇUKUR 108. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?SHOW TV’nin sevilen dizisi Çukur’de nefesleri kesen gelişmeler yaşandı. İzleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırırken henüz 108. bölümde dair fragman paylaşılmadı.ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan harekete geçme fırsatı bulacak. Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler’in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar’ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/cukur-108-yeni-bolum-fragmani-yayimlandi-mi-cukur-4-sezon-15-bolum-ozeti-6379825 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 4 =