Daha Renkli ve Fonksiyonel Site Araçları

0
7

Web sitenizin tasarım ve fonksiyon açısından oldukça donanımlı olması her açıdan olumlu geri dönüş olmasına neden olacaktır. WordPress bu konuda eklentilere izin veren yapısı ile işlerin daha da kolay bir şekilde ilerlemesine olanak tanıyor. Firma olarak WordPress döviz eklentisi kullanmak isteyenlere destek veriyorlar.

Döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar ve anlık değişimler bile sitenize giren kullanıcıların bilgi almasını sağlayacak şekilde güncelleniyor. Ekledikleri eklenti sayesinde TL cinsinden oranlanmış en popüler güncel kurlarını sitenize ekliyorlar. En iyi şekilde takip edilmesini sağlayacak hızda ve kullanımda eklenti kurulumu yapıyorlar.

Hizmetin Özellikleri Nelerdir?

Sitenizin daha çok özellikli olmasına katkı sağlıyorlar. Döviz kuru eklentisi artık hemen hemen her site için olmazsa olmaz durumuna gelmiştir. Bunu bilerek fonksiyonel şekilde satın alma işlemlerini tamamlamanızla birlikte hemen kurulum aşamasına geçiyorlar. Tek domain üzerinden hizmet sağlıyorlar. Satın almış olduğunuz eklentiyi ömür boyu kullanma imkanı ile birlikte temin ediyorlar. Ayrıca yapılan tüm güncellemeleri de ücret talep etmeden kullandığınız süreler boyunca hemen yapıyorlar.

Nasıl Bir Eklenti Kuruluyor?

Kurların en sık takip edilenlerini barındıran ve alt yapısı sayesinde anlık güncelleme alan bir eklenti satın almanızı sağlıyorlar. Bunlar arasında BIST, Dolar, altın ve Euro bulunuyor. Sitenizi ziyaret edenlerin bu eklenti sayesinde farklı bir siteden destek almasına da gerek kalmıyor. Yardımsever, alanında uzman çalışanları tercih ederek ve en uygun rakamlarla çalışmalarını sürdürüyorlar. Yararlanmak veya aklınızda olan soruları yanıtlamak için iletişime geçmeniz halinde donanımla elemanlarla çalışmanızı sağlıyorlar.

Ücretler Nasıldır?

Verdikleri hizmetlerde en uygun rakamların ortaya çıkmasına özellikle dikkat ediyorlar. Hizmet kalitesinde herhangi bir değişiklik olmamasını da önemsiyorlar. 49 TL gibi bir rakam karşılığında ömür boyu memnun kalacağınız ve kullanacağınız bir eklentiye sahip olmanızı garanti ediyorlar.

Siteden Alışveriş Yapmak

Eklentiyi satın almaya karar verdiğinizde ilgili ürünü bulmanızı istiyorlar. Ardından sepete ekleyerek güvenli ödeme olanaklarından ilerliyorsunuz. Sipariş oluşturduğunuz forma mutlaka kullanılacak olan alanın adını eklemenizi talep ediyorlar. Faturalandırma için ise vergi bilgilerinizi eklemelisiniz. Hizmetlerinden yararlanmak için hemen sipariş vermelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × two =