Demet Akalın: Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum

0
8
Demet Akalın: Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum

Bestemsu Özdemir, önceki gün Kuruçeşme’deki bir benzin istasyonunda aracının lastiğini şişirirken objektiflere yansıdı. Özdemir, Böyle ufak tefek şeyler için kimseye ihtiyaç duymam. Kendim hallederim dedi. Ünlü oyuncunun bu sözleri, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Demet Akalının tartışma yaratan açıklamasını yeniden gündeme getirdi.

Bestemsu Özdemir’in rol aldığı ‘Türbülans’ adlı oyun, önceki akşam Profilo Kültür Merkezi’nde perde açtı. Kültür merkezine giderken aracının lastiklerinden birinin havasının indiğini fark eden oyuncu, Kuruçeşme’deki bir benzin istasyonunda durdu. İnen lastiği hava pompasıyla şişiren Özdemir, “Böyle işleri erkek arkadaşım yoksa kendim hallediyorum” dedi.DEMET AKALIN’DAN TEPKİ Aracının lastiklerini şişirirken objektiflere yansıyan Özdemir’in bu görüntüsü sonrası Demet Akalın’ın, “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı. Hemen kocamı aradım. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” açıklaması yeniden gündeme geldi.22. Sayfa’nın bu konuyla ilgili paylaşımının altına yorum yapan Akalın, kendini şu sözlerle savundu:”Yalnız bu hava basmayı 6 yaşındaki kızım da yapar! Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum! Not: Bizim yolda kalan kız arkadaşımın arabasını gelen yol servisi(3 erkek) 5 saatte çekebildi! İyi günler.”

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/demet-akalin-gondermeyi-iadeli-geri-gonderiyorum-6342285 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × five =