Demet Akalın Kahvaltıcı Da Gelen Hesabı Görünce İsyan Etti!

0
22
Demet Akalın Kahvaltıcı Da Gelen Hesabı Görünce İsyan Etti!
Demet Akalın pahalı dedi, takip edenleri isyan etti! Müzisyen Demet Akalın, ailesiyle çıkmış olduğu tatilde gittiği bir kahvaltı mekanında ödediği hesaba itiraz etti, takip edenleri sert tepki verdi.
Dinlence beldelerinde bilhassa yiyecek içecek fiyatlarının pahalı olduğu yönündeki eleştirilere ve bu mevzuda meydana getirilen haberlere iyiden iyiye alıştık. Bilhassa lahmacun üstünden meydana getirilen bu haberlere geride bıraktığımız gün Ivana Sert’in 800 liralık faturası eklenmiş ve gözler tekrardan buralardaki pahalı fiyatlara çevrilmişti. Bodrum’daki bir mekana çocuğuyla beraber giden Sert burada, bir porsiyon et, bir hamburger, 3 top dondurma, 1 bardak kola ve Türk kahvesine 800 lira hesap ulaşınca duruma isyan etmişti.
Demet Akalın Da İsyan Etti Fakat…

Magazin programları ve toplumsal medya hemen hemen Ivana Sert’in ödediği hesabı konuşurken bir isyan da Demet Akalın’dan geldi. Toplumsal medya hesabından kahvaltı için gittiği bir mekanda ödediği hesaba isyan ederken görülen Akalın ne yazık ki takipçilerinden beklediği dönüşü alamadı. ‘Biz ünlüyüz diye mi kazıklanıyoruz?’ sözleriyle ödediği hesaba isyan eden Akalın cebinden çıkan parayı yazdığında ise adeta alay mevzusu oldu. Ailesiyle Çeşme’de dinlence meydana getiren Demet Akalın kahvaltı için gittiği mekânda 4 kişilik kahvaltı için 300 TL ödeyince toplumsal medya hesabından bu şekilde isyan etti:

“Biz ünlüyüz diye mi kazıklanıyoruz anlamadım! 4 şahıs kahvaltı 300 lira! Valla Çeşme’nin en hususi pidecisinde dünyayı yiyorsun kaç şahıs 90 lira! Bu kahvaltı nedir 300 TL! Her neyse isim vermeyeceğim masumiyetini kaybeden kahvaltıcı…”

“O Süre Biz De Ünlüyüz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × five =