Doğa Rutkay: Evlenmek benim için zincire vurulmaktı

0
9
Doğa Rutkay: Evlenmek benim için zincire vurulmaktı

Kerimcan Kamal ile 2014 yılında evlenen Doğa Rutkay, 2018’de ikizleri Piraye ile Rutkay Kerim’i dünyaya getirmişti. 42 yaşındaki oyuncu, Hakan Bilgin’in YouTube’daki ‘Mekanın Sahibine Geldik’ programında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Doğa Rutkay’ın açıklamalarından satır başları şöyle:”Kerimcan’ı görene kadar evlilik hissi bana hiç gelmemişti. Lise 2’den beri kendi evinde yaşayan biri olarak evlenmek benim için büyük bir zincire vurulmaktı.””Aşkımız başladığında kafamda hiç çocuk yoktu. Zaten çiftlere, bebek baskısı yapmak bana göre terör. Ama Kerimcan ‘Sen artık anne olmalısın’ deyince, kendimi emzirirken hayal ettim ve 2-3 ay sonra hamile kaldım.””Flört konusunda çok şanslıydım. Genç kızlığımın keyfini yaşadım.”“Ömrümün sonuna kadar annem (Nuran Duru) ve babama (Rutkay Aziz) minnettar kalacağım. Çünkü iyi bir evlilik yapabilmemin, eşime olan düşkünlüğümün tüm sebebi annem. Öfke dolu bir kız yetiştirmedi. Çocuk yaşımda yaralar nasıl sarılır annemden öğrendim. Dolayısıyla felaketler beni deviremedi. Fırtınayı nasıl yöneteceğimi çok iyi biliyorum.””Kerimcan’a dair yaşanan olumsuz şeyleri bir daha hatırlamam. Konuşur ve üzerini kapatırız. Sonra dırdır edip başının etini yemem.” İlgili Haber Doğa Rutkay’dan tavsiye: Eşinizi sık sık öpün!

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/doga-rutkay-evlenmek-benim-icin-zincire-vurulmakti-6406512 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + 12 =