Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm fragmanı! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm detayları!

0
23
Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm fragmanı! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm detayları...

Doğduğun Ev Kaderindir 24. son bölümü TV8de izleyenler karşısına çıktı. Son bölümde Zeynep, Mehdi için uzaklaştırma kararı alsa da güvende olduğundan emin değildir ve korktuğu gibi de olacaktır. Doğduğun Ev Kaderindir 25. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Zeynep, korkuları ile yaşamayı Barış’ın yanında öğrenmek isteyecektir. Buna neden olan ise Mehdi korkusudur. Zeynep ve Barış ikilisi bu süreçte birbirlerini daha yakından tanıyarak, eksik yönlerini tamamlayacaklardır. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor…24. BÖLÜM ÖZETİUzaklaştırma kararı Mehdi’yi derinden etkiler. Zeynep’e ulaşamıyor olmanın öfkesi onu arka arkaya yapacağı hatalara sürükleyecektir. Mehdi’nin verdiği tepkiyle sarsılan Zeynep ise güvende olmamanın yarattığı korkuyla Barış’a sığınır. Bu sayede de Barış’ın hayatının bambaşka bir yönünü keşfetme şansı yakalar. Barış, Zeynep’e yardım etmek için evinin kapılarını açtığında aslında Zeynep’in de ona yardım edebileceğini görür. Zeynep o evde hiç ummadığı yepyeni bir arkadaş edinecektir. Mehdi’nin ortadan kayboluşuyla hem Mehdi’nin hem de Zeynep’in ailesi paniğe sürüklenir. Cemile olanlar için Zeynep’i suçlarken Nermin ve Sakine de başka bir hesaplaşma içindedir. Sonunda Sakine o güne kadar inkar ettiği Mehdi’nin öfkesini kendi gözleriyle görerek ilk pişmanlığını yaşar.DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?TV8 ekranlarında her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çarşamba akşamı 24. bölüm ile sevenlerini ağırladı. Ancak beklenen 25. yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/dogdugun-ev-kaderindir-25-bolum-fragmani-dogdugun-ev-kaderindir-son-bolum-detaylari-6381705 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + 6 =