Doris Rübelin Bebekler Nereden Gelir kitabı sakıncalı bulundu

0
5
Doris Rübel'in 'Bebekler Nereden Gelir' kitabı sakıncalı bulundu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Doris Rübel tarafından yazılan Bebekler Nereden Gelir isimli kitabın, küçükleri zararlı içeriklerden koruma çalışmaları kapsamında sakıncalı bulunduğunu duyurdu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Mikado Yayınları tarafından ‘Neden? Niçin? Nasıl?’ serisinde yayımlanan, Doris Rübel tarafından yazılan ‘Bebekler Nereden Gelir’ isimli kitap, bakanlığımızın küçükleri zararlı içeriklerden koruma çalışmaları kapsamında sakıncalı bulunmuştur. Aynı isimle Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından yayımlanan Anna Milbourneun ‘Bebekler Nereden Gelir’ isimli kitabı ise çocuklar için yararlı içeriğe sahip, tavsiye ettiğimiz bir yayındır” denildi.

İlgili Haber
Çocuk kitabı ‘Bebekler Nereden Gelir?’ için ‘muzır neşriyat’ ilanı

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/doris-rubelin-bebekler-nereden-gelir-kitabi-sakincali-bulundu-6254867 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − five =