Ebru Polatın Demet Akalın açıklaması olay oldu!

0
5
Ebru Polat'ın Demet Akalın açıklaması olay oldu!

Şarkıcı Ebru Polat yaptığı paylaşımla yine çok konuşuldu. Kızına özel öğretmen tuttuğu için eleştirilen Demet Akalını savunan Polat, Hepimiz özel öğretmenlerle büyüdük ne var bunda deyince eleştiri oklarının hedefi oldu.

Demet Akalın, kızı Hira’nın eğitimi için özel öğretmen tuttuğunu açıklayınca tepkilerin odağı oldu. Akalın’a yapılan eleştiriler hakkında konuşmak isteyen Ebru Polat, ise özel öğretmen çıkışından dolayı hedef haline geldi.
İlgili Haber Hira’ya öğretmen

Sosyal medya hesabı üzerinden Akalın’ı eleştirenlere yanıt veren Polat, “Herkes özel öğretmenle büyüyor. Bu kadar abartılacak ne var? Benim dördüncü sınıftan üniversiteye kadar özel öğretmenim vardı. Ne var yani bunda? Hepimiz özel öğretmenlerle büyüdük” dedi.

Şarkıcının bu sözlerine tepkiler gecikmedi. Polat için “Hepimiz derken? Kim özel öğretmenle büyüdü ki?” ve “Herkes değil, parası olan okudu” yorumları yapıldı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/ebru-polatin-demet-akalin-aciklamasi-olay-oldu-6299380 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =