Eda Ece sessiz kaldı

0
4
Eda Ece sessiz kaldı

Oyuncu Eda Ece, önceki akşam objektiflere yansıdı. Arabasında görüntülenen Ece, muhabirlerin Buğrahan Tuncer ile ilgili sorularını yanıtsız bıraktı.

Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ilişkilerini sonlandıran Eda Ece, önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekandaydı. Üç kız arkadaşıyla buluşan oyuncunun keyfi yerindeydi. Çıkışta aracında objektiflere yansıyan Ece, muhabirlerin Buğrahan Tuncer ile ilgili sorularına sessiz kaldı.
İlgili Haber
Eda Ece-Buğrahan Tuncer aşkı bitti mi?

Geçtiğimiz haftalarda Eda Ece ile basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in yollarını ayırdığı iddia edildi. Çift, sosyal medyadan birbirlerini silmesi ve Ece’nin paylaştığı mesaj ise dikkatlerden kaçmamıştı. Daha önce de ilişkilerinde kriz yaşayan ikilinin bu kez ayrıldıkları iddia edilmişti.

 Bunun ardından dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla oyuncu, “Evrenin hayatınızdan çıkardığı insanlar için üzülmeyin, Evren, sizin duymadıklarınızı duyar ve sizin yapamadığınız hamleleri yapar” demişti.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/eda-ece-sessiz-kaldi-6307512 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + fourteen =