Eğitime tam destek

0
12
Eğitime tam destek

Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, baba toprağı Balıkesir’de Necmi Komili İlkokulu’na giderek, öğrencilerin gelecek senelerde daha güzel eğitim süreci geçirmesi için kollarını sıvadı.

Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, baba toprağı Balıkesir’de Necmi Komili İlkokulu’na giderek, öğrencilerin gelecek senelerde daha güzel eğitim süreci geçirmesi için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz sene okulu ziyaret eden ve eksikleri değerlendiren Ümit Hanım, pandemi sebebiyle yapılacak faaliyetleri ertelemişti. İş insanı, projeyi bir an önce hayat geçirmek için soluğu Balıkesir’de aldı ve peyzaj mimari Aybike Zengin, Atölye Patika ile birlikte okulun bahçesinde çocuklar, öğretmenler ve ebeveynlerle bir araya geldi. Ümit Hanım, çektikleri kareyi ise “Okulumuzun bahçesi için güzel çalışmalara başlıyoruz…” notuyla, sosyal medya hesabından paylaştı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/egitime-tam-destek-6375930 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 + fifteen =