Ermenistandan PKK taktiği: Mevzilere manken yerleştirdiler!

0
6
Ermenistan'dan PKK taktiği: Mevzilere manken yerleştirdiler!

Azerbaycan ordusunun envanterine kattığı Türk SİHAları karşısında çaresiz kalan Ermenistan ordusu, terör örgütü PKK taktiğine başladı. Ermeni güçleri hedef şaşırtmak için mevzilere cansız mankenler yerleştirmeye başladı.

Azerbaycan ordusu, topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonda ilerleyişini sürdürüyor. Azerbaycan ordusunun envanterine kattığı Türk SİHA’ları karşısında çaresiz kalan Ermenistan ordusu, terör örgütü PKK taktiğine başladı.Ermeni güçleri, hedef şaşırtmak için mevzilere cansız mankenler yerleştirmeye başladı. Cephede ağır kayıplar veren ve mevzilerden kaçan Ermenistan’ın asker bulmakta zorlandığı gözler önüne serildi. İlgili Haber Son dakika… Rus basını: Putin Türk şokunu atlatamadı Ermeni güçleri SİHA’ları şaşırtabilmek çareyi mevzilere cansız mankenler yerleştirmekte buldu. Ermenistan ordusunun taktiği terör örgütü PKK’nın taktiğini akıllara getirdi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/ermenistandan-pkk-taktigi-mevzilere-manken-yerlestirdiler-6334042 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 − 4 =