Eser Yenenler: Zayıflayınca komediyi bırakacağım!

0
7
Eser Yenenler: Zayıflayınca komediyi bırakacağım!

Sıkı bir diyete giren ve açtığı Youtube hesabı üzerinden zayıflama sürecine dair paylaşımlarda bulunan oyuncu Eser Yenenler, Instagramda takipçileriyle soru cevap yaptı.

Eser Yenenler, hayatında önemli bir değişikliğe daha gitme kararı aldı ve kilo vermek adına yoğun bir tempoya girdi. Sosyal medya hesabından diyet süreciyle ilgili paylaşımlarda bulunan oyuncu, son durumu merak eden takipçileriyle Instagram hesabı üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirdi.

İlgili Haber
Eser Yenenler: Cennetten çiçek mi topluyorum?

Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kilo vermek isteyen ve bu hedefinde altı haftayı geride bırakan Yenenler, takipçilerinin sorularını büyük bir içtenlikle yanıtlarken, özellikle kendisine yöneltilen esprili soruları paylaştı.

36 yaşındaki oyuncu, “Zayıflayınca komikliğin de gitmez değil mi?” şeklindeki soruya, “Zayıflayınca komediyi bırakacağım” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

İlgili Haber
Eser Yenenler: Anne ben neden şişmanım?

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/eser-yenenler-zayiflayinca-komediyi-birakacagim-6283807 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − 7 =