Eski eşler 2021e birlikte girecek

0
8
Eski eşler 2021'e birlikte girecek

Oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz aylarda boşandığı iş insanı Mustafa Can Keser ve çocuklarıyla Cihangirde görüntülendi. Eski eşler, 2021e birlikte gireceğini açıkladı.

Eski eşi Mustafa Can Keser ile objektiflere mutluluk pozları veren Damla Ersubaşı, “Yeniden evlenmeyi düşünmüyoruz ama düşman değiliz. Çocuklarımız için görüşüyoruz. 2021’e birlikte gireceğiz” açıklamasında bulundu.SnobMagazin’de yer alan habere göre; Damla Ersubaşı, beş sene ara verdiği oyunculuk kariyerine geri dönmeye hazırlandığını da söyledi.2016 yılında evlenen Damla Ersubaşı, 2017’de ilk kızı Zehra’yı kucağına aldıktan sonra geçtiğimiz aylarda ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Bir dönem ‘ihanet’ haberleriyle gündeme gelen eşinden boşanmaya karar verdiğini sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, “Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz” demişti.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/eski-esler-2021e-birlikte-girecek-6382048 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − one =