Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm fragmanı! EDHO 176. son bölüm özeti

0
25
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm fragmanı! EDHO 176. son bölüm özeti

EDHO 177. yeni bölüm fragmanı kullanıcıların en çok araştırdığı konuların başında geliyor. Oktay Kaynarcanın başrolde yer aldığı dizi 176. son bölüm ile salı akşamı sevenleriyle buluştu. Son bölümünde yine heyecan dolu sahneler yer aldı. EDHO 177. yeni bölüm fragmanı…

Son bölümde Alpaslan yine intikam peşindedir ancak her adımında büyük kayıplar verir. Diğer yandan ise Korkmazlar’ın İlyas hakkındaki planı ne sonuçlar doğuracak merak konusu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV ekranlarında her hafta salı günü fırtına gibi esmeye devam ediyor. EDHO SON BÖLÜMDE YAŞANANLARAmcası Hızır Çakırbeyli’nin otelinden kaçırdığı Yavuz Sincanlı’yı sorguya çeken Alpaslan Çakırbeyli, ne öğrenirse öğrensin Yaman’ı öldürmeye kararlıdır. Alpaslan Çakırbeyli’nin her adımında bir parçalarını kaybeden Korkmazlar, ortalığı karıştırmak için masada İlyas’ın liderliğini kullanmak niyetindedir. Alpaslan Çakırbeyli’nin ölümünü için oylama isteyen Yaman Korkmaz, yediye beş zaferle masadan kalkar. Alpaslan’ın kendi planını uyguladığını anlayan Hızır Çakırbeyli ise kardeşi ve dostlarını uyararak hayatlarını kurtarmaya çalışır. Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’yi elinden kaçırmamak için Bahar Sincanlı’yla yüzleşmeye hazırdır. Her ne kadar Hızır Çakırbeyli’ye kırgın olsa da sevgisinden bir şey kaybetmeyen Ceylan, Bahar Sincanlı ve Hızır Çakırbeyli’nin bir işler çevirdiğinden şüphelenerek araştırmaya devam eder.EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 177. YENİ BÖLÜM FRAGMANIHer bölümüyle izleyene büyük heyecan yaşatan EDHO 176. son bölüm yayımlandı. Kullanıcılar ve diziseverler ise yeni bölüm fragmanını şimdiden araştırmaya başladı. Ancak henüz 177. yeni bölüm fragmanı ekrana gelmedi.OYUNCULARIOktay Kaynarca’nın başrolde yer aldığı dizinin kadrosunda; Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabine Toziya, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli, Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu bulunuyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-177-bolum-fragmani-edho-176-son-bolum-ozeti-6380768 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × five =