Europcar ile Turkcell işbirliği

0
6
Europcar ile  Turkcell işbirliği

Turkcell Platinum müşterileri, Europcar’dan yapacağı araç kiralamalarında yurt içinde yüzde 30, yurt dışında yüzde 10 indirimden faydalanabilecek. İndirimin yanı sıra, Europcar ile yapılacak hizmet sözleşmesi sonrasında, hızlı checkin/checkout ile sadece ehliyet beyanında bulunup kiralama yapmak mümkün olacak

Ayrıca Turkcell Platinum Black müşterilerine Europcar’dan yapacakları araç kiralamalarında yurt içinde yüzde 35 indirim uygulanacak ve istenilen mesafeye uygunluk durumuna göre vale hizmeti sağlanacak. Kiralama ofisine 30 km mesafedeki teslim noktalarına ve daha uzak noktalara teslimatlarda personel uygunluğuna bağlı olarak programda belirlenen oranda vale hizmetine indirim uygulanacak. Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell Platinum müşterileri, akıllı telefonlarındaki Turkcell Platinum uygulamasının seyahat sekmesinden kendilerine özel şifrelerle Europcar’ın internet sitesinden online rezervasyon yapabilecekler.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/europcar-ile-turkcell-isbirligi-6352596 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − six =