Exxen yapımlarını afişle duyurdu!

0
8
'Exxen' yapımlarını afişle duyurdu!

Exxen platformunda yayınlanacak dizi ve programların resmi duyuruları yapılmaya başlandı. Şeref Bey ve Gibi dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevikin standup programları, afişleriyle duyuruldu.

Acun Medya ve TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yeni dijital platform Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak. Platformda yer alacak yapımların resmi duyuruları afişleriyle yapılmaya başlandı.ŞEREF BEYMerakla beklenen ‘Şeref Bey’ dizisinin afişi paylaşıldı. Şeref Bey dizisinin kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar gibi isimler yer alıyor.KONUŞANLARHasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, ‘Konuşanlar’ programı1 Ocak’tan itibaren EXXEN’de.TOLGSHOWTolga Çevik’in sevilen gösterisi Tolgshow, filtresiz olarak EXXEN’de!GİBİFeyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, komik skeçlerden oluşan ‘Gibi’ dizisiyle 01.01.21’de EXXEN‘de.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/exxen-yapimlarini-afisle-duyurdu-6384719 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + ten =