Fatmagülün suçu Ne neden yok? Fatmagülün Suçu Ne kaldırıldı mı?

0
10
Fatmagül'ün suçu Ne neden yok? Fatmagül'ün Suçu Ne kaldırıldı mı?

Yıllara damgasını vuran Fatmagülün Suçu Ne dizisi sabah saatlerinde tekrar bölümleriyle izleyici karşısına geçiyordu. Bu sabah da yayınlanması beklenen Fatmagülün Suçu Ne dizisinin yayında olmadığı görüldü. İzleyiciler ise Fatmagülün suçu ne neden yok? Fatmagülün Suçu Ne kaldırıldı mı? arayışına girdi.

Hafta içi her gün sabah saatlerinde yayına giren Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi oynayan bölümleriyle tekrar yayınlanıyordu. Kahvaltılara eşlik eden dizinin bugün yayınlanmadığı görüldü. Peki Fatmagül’ün Suçu neden yayınlanmadı? Bir daha yayınlanmayacak mı?FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE NEDEN YOK?Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin yerine Yaprak Dökümü yayınlanmaya başladı.KANAL D YAYIN AKIŞI07:00 Sihirli Annem TEKRAR09:00 Neler Oluyor Hayatta? YENİ BÖLÜM11:00 Yaprak Dökümü TEKRAR13:00 Gelinim Mutfakta YENİ BÖLÜM15:45 Yatıya Misafirim Var YENİ BÖLÜM18:45 Kanal D Ana Haber CANLI20:00 Recep İvedik 322:15 İyi Aile Babası TEKRAR00:30 Bir Annenin Günahı TEKRAR03:00 Yatıya Misafirim Var TEKRAR05:00 Küçük Ağa TEKRAR

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/fatmagulun-sucu-ne-neden-yok-fatmagulun-sucu-ne-kaldirildi-mi-6379223 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten + 6 =