Gökdelen filmi konusu nedir? Gökdelen oyuncuları kim? İşte, Gökdelen oyuncu kadrosu!

0
21
Gökdelen filmi konusu nedir? Gökdelen oyuncuları kim? İşte, Gökdelen oyuncu kadrosu...

Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarda da izleyici karşısına çıkan Gökdelen filmi büyük beğeni topluyor. Kullanıcılar Gökdelen oyuncu kadrosunu ve konusunu araştırıyor. Peki, Gökdelen filmi ne zaman, nerede çekildi?

Sinemaseverlerin ilgiyle izlediği Gökdelen filmi TV’de ilk kez yayımlanıyor. Rawson Marshall Thurber’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde ise başarılı oyuncu  Dwayne Johnson yer alıyor. film aksiyon türünde hazırlandı ve 2018 yılında vizyona girdi. İşte, Gökdelen filmi detayları…GÖKDELEN OYUNCULARIBeyazperde de fırtınalar estiren aksiyon türündeki filmin kadrosunda yer alan oyuncular şöyle:Dwayne JohnsonNeve CampbellChin HanRoland MøllerNoah TaylorByron MannPablo SchreiberHannah QuinlivanGÖKDELEN FİLMİ KONUSUFilmde Will Sawyer, eski bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi lideridir. Fakat artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirme işiyle ilgilidir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Bu olay üzerine artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/gokdelen-filmi-konusu-nedir-gokdelen-oyunculari-kim-gokdelen-oyuncu-kadrosu-6381586 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 17 =