Halil Sezainin darp ettiği yaşlı adamın oğlu konuştu!

0
5
Halil Sezai'nin darp ettiği yaşlı adamın oğlu konuştu!

Tuzlada şarkıcı Halil Sezainin darp ettiği Hüseyin Meriçin oğlu, olayla ilgili olarak, Burnunda kırık var büyük ihtimal, sürekli kanıyor. Adli tıpa gitti, raporunu da aldı. Tekrar doktoruna gidecek. Ağrısı, sızısı var dedi.

Tuzla’da Halil Sezai, sokakta çekim yaparken mahalle sakini Hüseyin Meriç ile tartışma yaşamıştı. Ünlü şarkıcının gözaltına alındığı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkmıştı. Meriç’in oğlu, kapıda bekleyen basın mensuplarına konuştu.
İlgili Haber
Skandal görüntüler sonrası tepki yağıyor! Komşusunu döven Halil Sezai’den açıklama

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla’da yaşandı. Sokakta çekim yapan Halil Sezai, mahalle sakini Hüseyin Meriç ile tartışma yaşadı. Çekime izin vermeyen 67 yaşındaki Meriç ile Sezai ve yanındakiler kavga etti. Darp edilen Meriç’in şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Dört kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Ayrıca Meriç’in evine Aile ve Sağlık Bakanlığından bir ekip geldi ve Hüseyin Meriç ile görüştü.

Basın mensuplarına açıklama yapan Hüseyin Meriç’in oğlu, “Babamın burnunda kırık var büyük ihtimal kanıyor sürekli. Adli tıpa gitti orada raporunu da aldı. Tekrar doktoruna gidecek. Ağrısı, sızısı var” dedi.

İlgili Haber
Halil Sezai 67 yaşındaki adamı dövdü! Kavga anı güvenlik kamerasında…

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/halil-sezainin-darp-ettigi-yasli-adamin-oglu-konustu-6307988 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 2 =