Hande Subaşı kimdir, kaç yaşında? Hande Subaşı, Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı programına konuk oluyor!

0
19
Hande Subaşı kimdir, kaç yaşında? Hande Subaşı, Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı programına konuk oluyor!

Kanal D ekranlarında yılbaşı heyecanı yaşanıyor. Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı özel programı ile izleyicilerle buluşuyor. Programa pek çok isim konuk oluyor.Hande Subaşı, Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı programı konukları arasında yer alıyor. Peki Hande Subaşı kimdir?

Televizyon ekranlarında yılbaşı eğlenceleri izleyicileri buluşuyor. Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı programı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.. Çok Güzel Hareketler 2 özel yılbaşı programı konukları arasında Hande Subaşı da yer alıyor. İşte Hande Subaşı’nın hayatı ile ilgili detaylar…HANDE SUBAŞI KİMDİR?21 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğan Hande Subaşı, orta ve lise eğitimini Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde tamamladiktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. 2005’te katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasını birincilikle tamamladıktan sonra Miss World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve en iyi Ulusal Kostümü ödülünü aldı. Adak ve Kuşdili gibi televizyon dizilerinde oynadıktan sonra ATV’de yayımlanan Elveda Rumeli adlı dizide Vahide karakterlerini canlandırdı. 2009’da Gelecekten Bir Gün ve Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm filmlerinde, ayrıca Elde Var Hayat dizisinde oynadı. 29 Ekim 2011’de vizyona giren Anadolu Kartalları filminde Burcu karakteriyle yer aldı. 2012 yılında Show TV’de yayımlanan Düşman Kardeşler adlı dizide Selin karakterini canlandırdı. Merhamet adlı televizyon dizisine konuk oyuncu olarak katıldu. Diriliş Ertuğrul dizisinde Aykız karakterini canlandırdı ve senaryo gereği diziden ayrıldı. 2017-2018 yıllarında Bahtiyar Ölmez dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/hande-subasi-kimdir-kac-yasinda-hande-subasi-cok-guzel-hareketler-2-yilbasi-programina-konuk-oluyor-6393263 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + 9 =