Hayırlı alışveriş

0
8
Hayırlı alışveriş

Takı tasarımcısı Deniz Şenocaklı, Zihinsel Yetersiz Çocukları Koruma ve Yetiştirme Vakfı’nda (ZİÇEV) eğitim gören çocukların gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Koi balığı efsanesinden ilham alan ‘Golden Koi’ bileklikler tasarladı.

Takı tasarımcısı Deniz Şenocaklı, Zihinsel Yetersiz Çocukları Koruma ve Yetiştirme Vakfı’nda (ZİÇEV) eğitim gören çocukların gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Koi balığı efsanesinden ilham alan ‘Golden Koi’ bileklikler tasarladı. Sınırlı sayıda ve el yapımı olarak tasarlanan bileklikler, zihinsel yetersiz çocukların hayat maratonundaki engellerin üstesinden azimle gelen savaşçı ruhlarını ve kendileri gibi özel kalp gözlerini simgeliyor. ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Ayaz Yılmaz,“Siz de bu bileklikleri takarak hem özel çocukları hep hatırlamış olacak hem de bir çocuğumuzun ‘bir aylık’ eğitim masrafına katkıda bulunmuş olacaksınız” dedi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/hayirli-alisveris-6365990 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + 17 =