‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ Dediği İçin Pamela’nın Konseri İptal Edilmiş!

0
16
‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ Dediği İçin Pamela’nın Konseri İptal Edilmiş!

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, ”Malatya Kayısı Fuarı 5 yıl sonrasında yine yapılıyor. İstanbul seçimlerinde “Her şey oldukça güzel olacak” söylediği için sanatçı Pamela’nın Malatya Kayısı Fuarı’ndaki konseri iptal edilmiş” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’da 17-21 Temmuz tarihleri içinde gerçekleştirilecek olan 23. Internasyonal Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kapsamında sahne alacak olan Pamela’nın konserinin iptal edildiğini duyurdu.

Ağbaba paylaşımında, ”Malatya Kayısı Fuarı 5 yıl sonrasında yine yapılıyor. İstanbul seçimlerinde “Her şey oldukça güzel olacak” söylediği için sanatçı Pamela’nın Malatya Kayısı Fuarı’ndaki konseri iptal edilmiş. 1 Temmuzda afişlerdeki Pamela 15 Temmuz’da silinmiş. Başkanlar değişiyor, anlayış değişmiyor..”ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın 2 Temmuz’da Twitter hesabından paylaşmış olduğu afişte, festivalin beşinci gününde (21 Temmuz Pazar) Ümit Besen ve Pamela’nın sahne alacağı görülüyor. Sadece Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin hesabından meydana getirilen 13 Temmuz tarihindeki paylaşımında yer edinen afişte Pamela’nın yer almadığı görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 2 =