Hercai Dizisinde Reyyan’ı Şaşırtan Gerçek!

0
98

Atv ekranlarında gösterilen reyting rekortmeni dizi Hercai yeni bölüm, seyirci tarafınca büyük bir heyecanla umut ediliyor. Kısa sürede dünya genelinde adını duyuran ve Cuma günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Hercai’nin çekimleri bu hafta Şanlıurfa’da gerçekleşti. Hercai dizisinde bu hafta; Azat’la evlenmesini istemeyen ve yaşattığı tüm fena anları Reyyan’a unutturmak isteyen Miran, Reyyan’dan ikinci bir talih ister. Miran’a güvenmeyen Reyyan kalbi ve aklı içinde arafta kalmıştır. Öteki taraftan Miran’ın, Reyyan’ı kaçırması Azat için bardağı taşıran son damla olur. Reyyan’ı, Miran’ın elinden tamamen kurtarmak için harekete geçen Azat, Gönül’ü kaçırır. Reyyan’ı geri getirmezlerse Gönül’ü teslim etmeyeceğini söyleyen Azat’ın bu hamlesi, asla beklenilmeyen bir yerden iki aileyi karşı karşıya getirir. Kuvvetli oyuncu ekibiyle göz dolduran başarı göstermiş dizi Hercai’de Azat karakterine yaşam veren Tansu Taşanlar ile Reyyan karakterine yaşam veren Ebru Şahin’in gerçek memleketleri merak mevzusu oldu. Hercai’nin Reyyan’ı ve Azat’ı nereli? İşte Hercai oyuncularının ve öteki ünlülerin memleketleri!

Hercai dizisi kısa sürede dünya genelinde büyük ses getirdi. Atv’nin başarı göstermiş dizileri içinde yer edinen Hercai 11. yeni bölüm seyirciler tarafınca merakla beklenirken, dizinin fanatikleri oyuncular hakkında informasyon araştırmaya başladı. İşte Hercai’nin Reyyan’ı ile Azat’ı hakkında şaşırtan gerçek!

“Hepimiz İkinci Bir Şansı Hak Eder…”

Hercai 11. yeni bölüm 2. fragmanı gösterildi. Atv ekranlarının reytingleri altüst eden dizisi Hercai 11. yeni bölüm 2. fragmanı gösterildi. Kısa sürede dünya genelinde büyük ses getiren Hercai 11. yeni bölüm 2. fragmanında izleyicilerin beklediği an geliyor! Miran Aslanbey, Reyyan’a olan aşkını artık saklamıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + three =