Hostes Kızın Gizli Sevgilisiyle Otel Fantezisi Feci Bitti!

0
28
Hostes Kızın Gizli Sevgilisiyle Otel Fantezisi Feci Bitti!

Rusya’da 23 yaşındaki hostes gizli saklı sevgilisi ile otelde buluştu. Buluşmalarından birkaç saat sonrasında sevgilisi resepsiyona inip odayı bir günlüğüne daha kiraladıktan sonrasında taksiye binip oradan ayrıldı. İki gün sonrasında odaya girenler, genç hostesin küvetteki cansız bedeni ile karşılaştı.

Rusya’da gizli saklı sevgilisiyle otelde buluşan 23 yaşındaki hostesin cansız bedeni küvette bulunmuş oldu.

23 yaşındaki hostes hanım ve sevgilisi, otelde buluşarak bir oda kiraladı. Çift odaya yerleştikten birkaç saat sonrasında adam resepsiyona gitti. Odayı bigün daha kiralamak istedi. Peşinden bir taksi çağırıp otelden ayrılan gizli saklı sevgili, kayıplara karıştı.

İki gün sonrasında odaya giren kat görevlileri banyodaki küvetin içinde kadının cesedi ile karşılaştı. İçi su dolu olan küvette kadının boğularak öldürülmüş olduğu belirlendi.

Hostes Olmak İçin Moskova’ya Taşınmış

Korkulu şekilde yaşamın kaybeden 23 yaşındaki Albina Mukhametzyanova, senelerdir hostes olma düşsel kurduğu öğrenildi.Bundan üç ay ilkin hostes olmak için Rusya’nın başkenti Moskova’ya taşınangenç kız, daha ilkin Tatar şehri Naberezhnye Chelny’de (Yarçallı) yaşıyordu.

I FLY adlı havayolunda çalışmaya süregelen Albina Mukhametzyanova,Çin, Vietnam ve bazı Rusya şehirlerine meydana gelen uçuşlarda hosteslik yapıyordu.

Uygulamadan Tanışmış Olabilirler

Genç hostes, Moskova Vnukovo Havalimanı’na yakın bir otelde sık sık kalıyordu. Resepsiyon görevlileri gizli saklı sevgilinin kim olduğuna dair bilgiler verdi. Buna bakılırsa, bazı günlerde 25 yaşlarında Nikita E. ile beraber oda kiralıyorlardı.

Albina ve Nikita’nın cep telefonu üstündeki bir uygulamadan tanıştıkları tahmin ediliyor.

Albina’nın ailesi ve arkadaşlarının Nikita’dan haberi yok. Ölümünden bir süre ilkin 26 yaşındaki kız kardeşi Landysh ile etmiş olduğu sohbette, adam arkadaşının olmadığını ve bu şekilde şeyleri düşünmek için oldukça genç olduğu söylemiş.

Kız kardeşi vakaya dair “Toplumsal medyada oldukça fazla takip edeni vardı. Fakat biriyle ciddi anlamda yazışma kurduğunu görmedim. Bu tarz bir olay olsa bana anlatırdı. Birbirimizin en yakınıyız” ifadelerini kullandı.

Cinayeti araştıran polisler, ipuçları bulabilmek için otel odasını aradı.Bununla beraber işe yarayabilecek bilgiler bulmak için Albina’nın toplumsal medya hesaplarını inceleyen polis, herhangi bir sonuca ulaşamadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − three =