Hülya Avşarın yüzündeki morlukların nedeni belli oldu

0
7
Hülya Avşar'ın yüzündeki morlukların nedeni belli oldu

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, yılbaşını kızı Zehra Çilingiroğlu ve kardeşi Helin Avşar ile birlikte Bursa Uludağda geçirdi. Tatilinden fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlayan Avşarın yüzündeki morluklar hayranlarını korkuttu. Estetik yaptırdığı iddia edilen Avşarın yüzündeki morlukların nedeni ortaya çıktı.

Yeni yılı kızı Zehra ve kardeşi Helin Avşar ile birlikte Uludağ’da karşılayan Hülya Avşar, tatildeki keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı. Spora ilgilisiyle bilinen Avşar kızı, karlı havanın tadını çıkararak bol bol kayak yaptı.Ünlü sanatçının tatil paylaşımları beğeni yağmuruna tutulurken; Avşar’ın yüzündeki morluklar dikkat çekti. Yüzündeki şişlik ve morluğa benzeyen durum “Estetik yaptırdı” iddiasını gündeme getirdi.HÜLYA AVŞAR’IN YÜZÜNE NE OLDU?Hülya Avşar bu yorumlar üstüne dağda kayak yaptığı anları Instagram hesabından yayınladı. Avşar’ın yüzüne is sürdüğü görüldü. Böylece Avşar, estetik yaptırmadığı gözler önüne serdi.EKRANLARA DÖNÜYORDört yıllık aradan sonra setlere dönmeye hazırlanan Avşar kızı, şimdilik ismi ‘Yaşı 19’ olarak planlanan dizide Mehmet Aslantuğ ile birlikte başrol oynayacak. Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde; ocak ayının ilk haftasında sete çıkacaklarını müjdelemişti. EVİ KULİSE TAŞIDIYılbaşı akşamı da Kanal D’de yayınlanan ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin özel bölümünde izleyici karşısına çıkan Hülya Avşar, kulise bornozunu, tüylü terliklerini, ince belli çay bardağını da evden götürdü.Avşar’ın kulisi, ayakkabılarının dizilişine kadar son derece düzenliydi. Ünlü şarkıcının aşırı titizliği yakın çevresi tarafından biliniyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/hulya-avsarin-yuzundeki-morluklarin-nedeni-belli-oldu-6400304 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + nine =