İçişleri Bakanlığı: İkna yoluyla teslim olan terörist sayısı 116ya yükseldi

0
5
İçişleri Bakanlığı: İkna yoluyla teslim olan terörist sayısı 116'ya yükseldi

İçişleri Bakanlığınca, Şırnak Jandarma Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları sonucunda 4 teröristin daha Şırnakta güvenlik güçlerine teslim olduğu, bugün ikna yoluyla teslim olan terörist sayısının 6ya, 2020 Ocak ayından itibaren ikna yoluyla teslim olan terörist sayısının da 116ya yükseldiği bildirildi.

Bakanlık’tan yapılan yazılı açıklamada, emniyet ve jandarma kuvvetlerinin bölücü terör örgütü mensuplarının teslim olmasına yönelik yürüttüğü ikna çalışmalarının aralıksız devam ettiği belirtilerek, bu kapsamda Şırnak Jandarma Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları sonucunda 4 teröristin daha Şırnak’ta güvenlik güçlerine teslim olduğu ifade edildi.Açıklamada, böylelikle bugün ikna yoluyla teslim olan terörist sayısının 6’ya, 2020 Ocak ayından itibaren ikna yoluyla teslim olan terörist sayısının ise 116’ya yükseldiği kaydedildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/icisleri-bakanligi-ikna-yoluyla-teslim-olan-terorist-sayisi-116ya-yukseldi-6265926 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 3 =