İntihar girişimini videoya alıp eski eşine gönderdi, polis kurtardı!

0
11
İntihar girişimini videoya alıp eski eşine gönderdi, polis kurtardı!

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, kısa bir süre önce eşinden boşanan E.T., eski eşine ilaç içip, evdeki koltuğu ateşe verirken çektiği video görüntülerini gönderdi. Kadının ihbarı üzerine harekete geçen polis, kapıyı kırarak eve girip, E.T.yi kurtardı.

Olay, Gebze ilçesi Gaziler Mahallesi 1773 Sokak’ta meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşanan E.T., evde ilaç içerken ve koltuğu ateşe verirken çektiği görüntüleri, boşandığı eşine göndererek, ”İntihar edip yaşamıma son vereceğim” diye mesaj attı. E.T.’nin boşandığı eşi de polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine kısa bir sürede ulaşan polis ve itfaiye ekipleri, evin kapısını kırarak intihar girişiminde bulunan E.T.’yi kurtardı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi olay yerinde yaptığı E.T., Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/intihar-girisimini-videoya-alip-eski-esine-gonderdi-polis-kurtardi-6296291 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + eleven =