İrem Derici’den Lider Şahine gönderme!

0
6
İrem Derici’den Lider Şahin'e gönderme!

Bir dönem şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşayan Lider Şahin, verdiği bir röportajda eski sevgilisiyle ilgili, “İlişkimiz bir sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi” diye konuştu. Şahinin bu sözlerine, İrem Derici’den yanıt gecikmedi.

Şarkıcı Selami Şahin’in büyük oğlu Lider Şahin, bir dönem şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşamıştı. İkili, birlikteliklerini bitirdikten sonra birbirleri hakkında hiç konuşmamıştı. 
İlgili Haber
Ataberk’ten İrem Derici’ye: Görsem boynuna sarılırım

Lider Şahin, Hürriyet gazetesine verdiği röportajda, eski aşkı hakkında, “İlişkimiz bir sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi” dedi.
İrem Derici, eski sevgilisinin verdiği bu röportajın ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. Şarkıcı, paylaşımında “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyse”  ifadelerini kullandı.

İrem Derici ile Lider Şahin, 2017 yılında yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılık sebebinin Derici’nin yoğun iş temposu olduğu söylenmişti.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/irem-dericiden-lider-sahine-gonderme-6284645 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 1 =