İş adamı Hacı Ahmet Ziylan hayatını kaybetti

0
14
İş adamı Hacı Ahmet Ziylan hayatını kaybetti

Gaziantepli iş insanı ve hayırsever Hacı Ahmet Ziylan 85 yaşında vefat etti. Bugün sabaha karşı hayatını kaybettiği haberi gelen İş adamı Hacı Ahmet Ziylanın vefatını duyanlar sosyal medyada üzüntüsünü dile getirirken merhumu hayırseverliği ile andı.

FLO ayakkabının kurucusu iş adamı ve hayırsever Hacı Ahmet Ziylan bugün sabaha karşı hayatını kaybetti. Ziylan’ın vefatını duyan yakınları ve sevenleri aileye ve iş dünyasına baş sağlığı diledi. Hacı Ahmet Ziylan 85 yaşındaydı.HABERİ ALANLAR ZİYLAN’I HAYIRSEVERLİĞİ İLE ANDILARSosyal medyada vefat haberini alanlar Hacı Ahmet Ziylan’ı hayırseverliği ile andılar.İşte bazı yorumlar;”Gözü gönlü bol yaşama gayesi insanlığa hizmet olan hayırsever işadamı Ahmet Ziylan amca hakka yürüdü Rabbim mekanını Cennet eylesin””Gaziantepli Hayırsever İşadamı Ahmet Muktad Ziylan, 85 yaşında yaşamını yitirdi. Merhuma Allah’tan rahmet; yakınlarına ise başsağlığı diliyorum.””Hacı Ahmet Ziylan Bey vefat etti. O, örnek bir müteşebbis, cömert bir hayırsever, başarılı bir iş adamı, Arif bir Anadolu insanı ve salih bir Müslüman idi. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.””Mütevazi kişiliği, hoş sohbeti ve hayırseverliği ile tanınan, yüzlerce hafızın yetişmesinde emeği olan Kur’an aşığı Ahmet Ziylan amcamız vefat etmiştir. Rabbim gani gani rahmet eylesin. Peygamber’imize komşu eylesin.”

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/is-adami-haci-ahmet-ziylan-hayatini-kaybetti-6324742 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + 14 =