İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş Polis Şehitliğini ziyaret etti

0
6
İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş Polis Şehitliği'ni ziyaret etti

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Kurban Bayramı nedeniyle Edirnekapı Şehitliğini ziyaret etti. Aktaş, ziyaretin ardından şehit aileleriyle yemek programına katıldı.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş bayramın ikinci gününde Edirnekapı’daki Polis Şehitliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş şehit yakınlarıyla bayramlaştı. Programa şube ve ilçe müdürleri de katıldı. Şehitlikte dua edilmesinin ardından Aktaş ve beraberindekiler şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlerin mezarlarını tek tek gezen Aktaş, son olarak Bağcılar’da 18 Temmuz günü şehit edilen Erhan Gökteke’nin mezarını ziyaret etti.Aktaş, şehitlik ziyaretinin ardından Bayrampaşa’daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde şehit aileleriyle yemek programına katıldı. Yemek öncesinde Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde kurban kesildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/istanbul-emniyet-muduru-zafer-aktas-polis-sehitligini-ziyaret-etti-6273191 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + fifteen =