İşte Kibariyenin torunu Aras bebek

0
7
İşte Kibariye'nin torunu Aras bebek

Üç ay önce doğum yapan Kibariyenin kızı Birgül Küçükbalçık, bir erkek bebek dünyaya getirmişti. 60 yaşındaki şarkıcı şarkıcı Kibariye de ilk kez anneanne olma heyecanı yaşamıştı.

Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık, geçtiğimiz yıl Bülent Burak ile dünyaevine girdi. Birgül Küçükbalçık, üç ay önce anne oldu. Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık, bebeğin adını ‘Aras’ koydu.Torun heyecanı yaşayan Kibariye’nin, o günden beri kızının yanından bir an olsun ayrılmadığı öğrenildi. İlk kez torun sahibi olma heyecanı yaşan şarkıcı ve eşi Ali Küçükbalçık, Aras bebeğin yüzünü gösterdi.Aras bebeğin dedesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraf çok sayıda yorum aldı.400 BİN TL’LİK HEDİYEAtaköy’de bulunan bir mekanda aile bireylerinin katıldığı törenle dünyaevine giren Birgül Küçükbalçık-Bülent Burak çifti, Kibariye’nin Bağdat Caddesi’nde bulunan evine yerleşmişti. Ünlü şarkıcı, kızı Birgül’e doğum hediyesi olarak çok istediği bir spor araba hediye etmişti. 400 bin TL’ye araç satın alarak kızına sürpriz yapan Kibariye, “Torunum ve kızım için helal olsun. Onlara her şeyimi veririm” ifadelerini kullanmıştı. İlgili Haber Kibariye: Sesimle gündeme gelmeyi seviyorum

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/iste-kibariyenin-torunu-aras-bebek-6406941 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 1 =