İzleyici yine Sadakatsiz dedi

0
10
İzleyici yine 'Sadakatsiz' dedi

Başladığı günden bu yana gündeme damga vuran, gerek oyuncu performansları gerekse hikayesi ile izleyicilerin gözdesi olan Kanal D dizisi Sadakatsiz, yeni bölümü ile 9 Aralık Çarşamba akşamı ekrana geldi.

DÜNYA TREND LİSTESİNDEBaşrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği ‘Sadakatsiz’, 9’uncu bölümü ile yine reytinglerde üst sıralarda yer aldı. AB’de 12.38 reyting ve 25.25 izlenme payı alan yapım, ‘en çok izlenen dizi’ olurken, sosyal medyada da #sadakatsiz hastag’i ile twitter’da saatlerce TT’de bir numarada kaldı, dünya trend listesinde de birinci sıraya kadar yükseldi.GOOGLE’DA EN ÇOK ARANAN DİZİGoogle, Türkiye’de ve dünyada 2020 yılının arama sonuçlarında öne çıkan trendleri açıkladı. Türkiye’de 2020 yılında dizi kategorisinde en çok aranan dizi ‘Sadakatsiz’ oldu.’Sadakatsiz’ yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/izleyici-yine-sadakatsiz-dedi-6376257 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + 3 =