Jeffree Stardan Kanye West açıklaması!

0
9
Jeffree Star'dan Kanye West açıklaması!

ABDli rapçi Kanye Westin, Kim Kardashianı YouTuber Jeffree Star ile aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Gözlerin çevrildiği Jeffree Stardan açıklama geldi.

2014 yılında dünyaevine giren Kanye West ile Kim Kardashian, ayrılık haberleriyle gündemde… Kardashian’ın, annesi Kris Jenner’ın da tavsiyesiyle boşanma kararı aldığı konuşuluyor.West’in, magazin yıldızı eşi Kim Kardashian’ı, trans birey Jeffree Star ile aldattığı öne sürüldü. Star, hakkında çıkan iddiaların ardından açıklama yaptı.”ÇOK UZUN ERKEKLERİ SEVİYORUM”Jefree Star, “Ben bekarım. Kimseyle yatmıyorum. Bu çok tuhaf, bu çok aptalca. Bunu bir kez söyleyeyim. Çok uzun erkekleri seviyorum. Ben ve Kanye hiç takılmadık ve tüm bunlar gerçekten çok komik” ifadelerini kullandı. İlgili Haber Kris Jenner: Kendini düşün, Kanye West’ten boşan kızım!

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/jeffree-stardan-kanye-west-aciklamasi-6400862 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =